parayla tez yazdırma

Tez Yazdırma Merkezi

Tez Yazdırma Merkezi

Parayla tez yazdırma

Uygun şartlarda öğrenciler tezini yazdırmak istemektedir. Akademik danışmanlık desteği alarak tezini yazdırmayı isteyen öğrenciler ücrete göre karar vermektedir. Bunun için öğrencilere önerimiz hem fiyatlara hem de kaliteye önem vermeleri olacaktır. Çok düşük ücretlerden tez yazdırma isteği, ileride sorun çıkartabilir.

Tez fiyatları neye göre değişir

Hazırlanacak tezin konusuna, sayfa sayısına, intihal oranına, Türkçe – İngilizce olmasına ve teslim süresine göre değişir. Ayrıca, ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora tezi olmasına göre farklılık gösterir. Aşağıda bunların üzerinde duralım.

Tez konusu fiyatları nasıl belirler

Tezin konusu, tez yazma fiyatlarını etkileyen faktörlerden biridir. Kaynağı fazla olmayan ve yabancı kaynaklardan fazla istenmesi durumunda tez fiyatları yüksek olacaktır. Bu yüzden kolay tez konusu her zaman düşük ücretlendirilir. Tez hazırlama fiyatları içinde ilk başta önemli olan konudur.

Türkçe ve İngilizce bitirme tez fiyatları ne kadar

Türkçe tez yazan çok fazla olduğu için ücretleri daha düşüktür. Fakat ingilizce tez yazdırmak daha pahalı olacaktır.

Sosyal bilimlerde istenen ücretler ile mühendislik bilimleri için talep edilenler aynı değildir. Mühendislik için hazırlanacak tez ücretleri daha pahalıdır.

İntihal oranı : Benzerlik oranı fiyatları etkileyen bir diğer etmendir. %10 istenen bir oran ile %40 intihal oranı fiyatı aynı olmaz

 

Tez düzenleme ücretleri kaç lira

Tez yazım kılavuzuna göre düzenleme ücretleri danışmanlık firmalarına göre değişiklik gösterir. Bazı danışmanlık hizmeti veren firmalar tek fiyat verirken diğerleri sayfa başı ücretlendirmesi yapar.

A4 sayfa başı tez düzenlemesi fiyatları 3 TL ile 5 TL arasında değişir. Tez düzenleme fiyatlarını belirleyen faktörler, teslim süresi, sayfa sayısı, kaynak sayısına göre değişir.
Öğrencinin üniversitesinin tez yazım kılavuzu esas alınarak yapılan formatlaması genelde bir günde teslim edilir.

Tez ve proje fiyatları arasında küçük fark vardır. Tezsiz yüksek lisans öğrencileri proje hazırlayıp teslim eder. Akademik kurallara göre hazırlandığı için yine yoğun akademik emek harcanır. Fakat ücretleri tezden biraz daha ucuzdur.

Yüksek Lisans Tezi Hazırlama

Yüksek Lisansınız sona erdi ve artık bunu eksiksiz bir tez ile sonlandırmanız gerekiyor. İşte tam da burada profesyonel hocalarımız ile biz devreye giriyoruz ve sizlerin yüksek lisans tezi hazırlama işinizi biz üstleniyoruz. Alanında uzman akademik kadromuz ile günün büyük bir kısmında bizlere ulaşabilmenin verdiği kolaylık ile çalışmalarınızın durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Doktora Tezi Hazırlama

Yüksek Lisans bitirmesini kabul ettirdiniz ve Doktora yapmaya başladınız. Tez burada da karşınıza çıkıyor ve sizden Doktora Tezi hazırlamanız bekleniyor. Yani eğitimin her aşamasında karşılaşacağınız tez çalışması için belirli bilgi birikim, program becerisi yada uzman danışman yardımı almanız kaçınılmaz oluyor. Tam da burada biz sizlere yardım için hazırız.

Tezsiz Lisans Tezi Hazırlama

Tezsiz lisans tezi örnekleri ile görebileceğiniz gibi bazı lisans programları bitirilirken sizden direkt olarak bir tez istenmez kredileri tam olarak vermiş olmanız beklenir. Fakat neredeyse bununla eş değer olarak başarı belgesi(yazısı) beklenir ki bizler bu konuda sizlere yardımcı olmak için buradayız.

Tez yazdırmak yasal mı?

Paralı tez ödevi yazma cezası 2021 suç tespit edildiğinde hem tezleri iptal oluyor hem de para cezası ödeniyor. Ayrıca bu kişilere “Dolandırıcılık”tan 1 yıldan 5 yıla, “nitelikli dolandırıcılık”tan 3 yıldan 10 yıla kadar hapis cezaları da verilmesi söz konusu.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir